Відгук Яни про BVS-Rabota

Працювала разом з хлопцем в Чехії на пекарні. Оформленням всіх документів та підбором вакансії займалися в BVS.
Коли звернулися до фірми то відразу попередили що шукаємо щось краще ніж Польща та Чехія. Нас запевнили що в них є великий вибір вакансій і для нас щось обов’язково знайдуть, але перше потрібно зробити візу. Порадили зробити польську робочу візу на пів року. Свою візу ми чекали два з половиною місяці та отримали замість 180 днів 134. Заплатили за візу 150 €. Далі підбір вакансії, робота на теплицях в Нідерландах з хорошою ЗП, все супер, ми згодні, підписали договір і тут почалися різні «форс-мажори». Коротко кажучи, ми залишилися без вакансії. Нам почали пропонувати вакансії в Чехії хоча ми відразу попередили що не хочемо працювати в цій країні, але після двох тижнів очікування погодилися на те що було. Вибрали пекарню з ЗП 85 крн./год., безкоштовним житлом та легалізацією за рахунок роботодавця. За цю вакансію фірма взяла 250€ та попередили що ще 100€ ми маємо заплатити координатору в Ужгороді, яка нас зустріне, допоможе зв’язатися з перевізником та буде допомагати нам вирішувати всі питання які у нас виникнуть в майбутньому.
Перше розчарування це автобус, сподівалися на те що буде комфортабельний транспорт, а тут бусик на 9 місць, який запізнився на дві години. І за нього ми заплатили 70 $.
Робота на пекарні як і обіцяли але в зовсім іншому місці. Заробітна плата як виявилося з часом не 85 крн./год. а 80. І легалізація не за рахунок роботодавця, як обіцяли в BVS а за наш, 2000 крон та податок 1500 крон кожен місяць. До того ж робота лише на 3 місяці хоча менеджер BVS Марина запевняла що робота на термін поки відкрита віза.
Підбиваючи підсумки хочу сказати, що роботою цієї фірми я не задоволена, можливо комусь вони і справді допомагають та все супер, але своїм друзям та знайомим я їх рекомендувати не буду.
До того ж вони працюють через купу посередників, а не на пряму з роботодавцем. Покрайній мірі у нашому випадку було саме так. А їхній координатор - Міла, людина яка мала нам допомагати вирішувати всі наші питання які виникнуть в майбутньому, лише приїхала в Ужгороді на вокзал та дала нам номер водія і навіть не змогла вирішити проблему з нашим рюкзаком який ми забули у перевізника. І незрозуміло за що вона отримала 100 €.
До речі, всі витрати тут вказані на одну людину.